Bronx Zoo (31.08.2009)

Siuke ninasarviku kujuBronx Zoo on väidetavalt USA/Ameerika suurim loomaaed.
Ja eks ta tegelikult on ikka päris lahmakas ka. Loomadel on seal päris mõnus laiata – külastajatel peab olema ikka korraliku suumiga pildiaparaat, et osasid loomi jäädvustada – õnneks meil ei olnud selle koha peal erilisi probleeme.

Järjekordset suurt imestust tekitas meis asjaolu, et kõiksugu atraktsioonid (laste loomaaed, gorillade aed, majad, monorail, karussell, pood jms) pannakse kinni 16:30 – 17:00. Meie ei suutnud välja mõelda, kuidas töötavad inimesed peaksid selles loomaaias käia saama.

Pileteid oli ka kahte tüüpi – lihtsalt sissepääs või siis koos atraktsioonidega sissepääs (lihtsalt sissepääsu korral sai igal atraktsioonil eraldi pileti osta). Kui võtta atraktsioonidega sissepääs, siis (arvestades, et atraktsioonid on peale viit suletud) peab ainult neile atraktsioonidele keskenduma, sest muidu on raha maha visatud. Meie valisime tavalise sissepääsu ja vastavates kohtades maksime eraldi – nii tuli meile tunduvalt odavam.

Laste zoo on selline tavaline, kus loomi eriti paitada ei saa – lapsed saavad lihtsalt turnida natuke ja ka paarile kitsele süüa anda üle aia.

Päris lahe asi oli see monorail, kus siis selline ühe rööpaga rong viis meid ringkäigule džunglisse – selle peal sai natuke puhata ja loomi nägi ka päris palju.

Kokkuvõttes käisime me selles loomaaias umbes viis tunnikest (oleks kauem ka käinud, aga kuna Aulise fotokas jäi hotelli alguses, siis sõitsime tagasi sellele järele ja loomaaias olime alles 12-ks).

Lõpetamiseks sai Mehis koos Merlega napilt enne sulgemist ühe tiiru karuselliga ka teha.

Pilte saime siin normaalselt palju.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga