Ocean City (26.08 – 30.08.2009)

RannamõnudKuigi algselt oli meil plaan minna ühte teise kohta, sai see mõte natuke ringi tehtud. Nimelt otsustasime, et peame oma pikal reisil ikka natuke päriselt ka puhkama ja ookeaniäärne tundus selleks igati sobiv olevat.

Kui Philadelphia külastus sai juba ammu ära jäetud, siis nüüd otsustasime, et me ei lähe ka Six Flags lõbustusparki. Selle asemel otsustasime otsida ookeani äärest lõbustusi. Kuna Ocean Citys on lausa kaks lõbustusparki ja ka hotellid tundusid natuke odavamad olevat, saigi tehtud otsus, et sellesse ookeanilinna me läheme ja veedame seal 4 ööd.

Tagantjärgi tarkusena võib öelda, et valitud inn sattus olevat väga kehv (ei hakka siin kõiki selle hädasid üles loetlema, aga me ei soovita mitte kellelegi mitte kunagi kohta nimega Ambassador Inn). Lisaks suutis selles olev konditsioneer Merlele pisikese külmetuse kallale ajada.

Aga üldiselt oli Ocean City üks igavesti vahva koht – ookean, rannaäärne, lõbustused ja kõik muu selle juurde käiv!

 • Kohe esimesel õhtul ja järgneval päeval käisime ookeani ääres. Ookeani vesi oli parajalt soe ja vette kannatas minna küll. Lained olid kõrged ja peksid ikka mõnuga; tõus oli päise päeva ajal (umbes kahe paiku) ja siis läksid lained tunduvalt suuremaks ning võimsamaks.
  Annika käis veel ühel päeval rannas seda asja vaatamas ja siis olid lained tunduvalt suuremad olnud ning vetelpääste kamandas muudkui inimesi veest välja.
  Ujuda reaalselt selles laines ei saanudki, sest ka “vaikse” lainega ei lubanud vetelpääste eriti sügavamale, kui puusadeni vette minna.
 • Lõbustuspark, kus me käisime, oli selline üpriski tavaline – maksad sissepääsu eest ja siis saad peaaegu kõigega sõita. Mehis sai meist kõigist kõige rohkem karussellitada ning kindlasti oli temal kõikse lõbusam.
  Me (Aulis, Annika ja Anderon) käisime ka ühel “oksetiirutajal”, mis oma nime ilusti õigustas – üks poiss ei suutnud karussellilt maha saada ilma oksendamata.
  Selle lõbustuspargi pääsme sees oli ka üks minigolfi raja läbimine.
  Üldiselt saime me päris normaalselt lõbutseda. Isegi väike vihmasabin, mis meid seal lõbustuspargis tabas, ei heidutanud meid põrmugi.
 • Lisaks lõbustuspargile sai ka minigolf (neid oli Ocean City-s päris mitu) võetud – maksime korra ja saime päev otsa nii palju kui tahes mängida.
  Seega ennelõunal olid mängimas Merle, Mehis, Aulis ja Anderon ning pealelõunal asendus Merle ja Mehis Annikaga.
  Üldiselt oli ka see minigolf lõbus, aga rajad olid kõik par 1-2 (vist paar rada ka 3), ehk siis lihtsad sellised.
 • Annika sai oma poodlemisvajadused rahuldatud, kui me ta ühel hommikul Outlettidesse viisime ning ta sai seal rahulikult mitu-mitu tundi käia ning uudistada.
 • Ja ühel õhtul otsustasime ka krabi söömise ära proovida ning külastasime üht krabimaja (restoran, kus saab krabisid süüa). See oli päris lahe – me saime istuda paadis (mis natuke kõikus ka) ja krabid olid ka super ning teenindus igati tasemel – see pani väga ilusa punkti Ocean City-le.

Panime käidud kohad kaardile ka:

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga